AE
Soru Sahibi
11 Temmuz 2018 11:29

Tam kalp yetmezliği

Merhaba Ali Bey. 65 yaşındaki hastamız 7 yıl önce geçirdiği kalp krizi sonucu by-pass ameliyatı oldu.hastamizin şu anda tam kalp yetmezligi mevcut ek olarak yaklaşık 20 yıldır şekerı var. Son zamanlarda böbrek yetmezliği ve koah başlangıç seviyesinde olup mesane tümöründen 3 kez idrar yolları daralmasindan 10 kez ameliyat olmustur. Son ameliyatını yeni oldu ve su anda ayakları şiş durumda. Kalbi ile ilgili meraktayiz. Kalbi ile ilgili bize önerebileceğiniz bir uygulama var mı? Şimdiden teşekkür ederiz. Saygılar.

1 cevap
Cevaplar (1)

Anlattığınız durum kalp yetersizliği tablosuna benziyor. Sanal ortamda "ne önerirsiniz" ile çözüm bulunacak kadar basit bir hastalık değil. İç hastalıkları uzmanına veya kardiyoloji uzmanına muayene olması, düzenli takipte olması gerek. www.aliserdarfak.com adresindeki kişisel sitemde genel bilgiler var. Geçmiş olsun.

13 Temmuz 2018 12:27