31 Ekim 2020 10:32

T12 kırığı

Merhaba . 38 yaşında erkeğim. 10 gün önce yüksekten düşme sonrasi T12 de %10-20 yükseklik kaybına yol açan çökme kırığı oluştu. 10 gündür yatarak istirahat ediyorum, çelik korse kullanıyorum.Ağrılarım azaldi ve daha rahat yürüyebiliyorum. Ancak ilerde olabilecek geçmeyen ağrılar , hareket kısıtlığı , duruş bozukluğu gibi konularda endişelerim var. Sürecin başındayken gecirecegim vertebroplasti operasyonu olabilecek bu riskleri azaltir mi ve iyileşme sürecini hızlandırır mı? İstanbul dısindayim. Operasyona karar verilince ileri tarihlere mi randevu veriliyor ?İşlem ücreti yaklaşık olarak ne kadar.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Kerem Bıkmaz
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Merhaba, Öncelikle geçmiş olsun. İşlem ücreti hakkındaki bilgileri buradan paylaşamıyoruz. Ancak vertebroplasti operasyonu ile iyileşmenizin hem daha kısa sürede olacağına hem de ileride yaşanabilecek komplikasyonları azaltabileceğine inanıyorum. Şikayetleriniz artar ise tekrar değerlendirme için beklerim. DETAYLI BİLGİLENDİRME İÇİN *** *** ** NUMARALI HATTIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ. SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ.

1 Aralık 2020 13:39