ŞÖ
Soru Sahibi
20 Ağustos 2017 10:57

Sürekli Hapşuruk

Merhaba, 22 yaşına kadar allerjik hiçbir durumum yoktu fakat o yaştan itibaren çıktı. İlaçlara karşı allerjim var (1 tılda 2 kere anaflaktikvşoka girdim) fakat en büyük sıkıntım bulunduğum ortamda herhangi bir hava, ısı ve koku değişimi olmadığı halde hapşurmaya başlıyorum ve sabah 8den gece 1e kadar yatana kdar hapşuruyorum. Desmont, rinoclenil ve prednol içsem bile fayda ermitor. Bir süre sonra föğsüm ağrıyor ve ertesi günü damak boğaz kulak şiş kalkıyorum. Bu hapşuruk sebebi ne olabilir? İlginiz için teşekkür ederimm

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Gülden Paşaoğlu Karakış
Göğüs Hastalıkları , Alerji ve Göğüs Hastalıkları

Ozlem.hnm bu ilaçlara rağmen geçmiyorsa allerjik olma ihtimali düşük. KBB uzmanına gittiniz mi?

20 Ağustos 2017 18:37