KH
Soru Sahibi
8 Kasım 2021 11:57

Sürekli Cinsel Uyarılma

Merhabalar 2019 yılında mesane tam boşaltamama idrar sonrasında damlama ve aşırı su tüketiminden sonra yapılan idrarda tam boşaltamama idrar yaparken yanma hissinden dolayı doktora başvurduğumda idrar testi tam kan idrar kültürü ve Üroflowmetri testi yapıldığında hiç bir problem gözükmedi ancak sorunlarım devam ediyordu. Şimdi yaşadığım problem ise sürekli cinsel uyarılma hissi 3 aydır bu problemi yaşıyorum 3 ay içinde en fazla 2 defa olmuştur 5-10 saniye içinde geçmiştir. ve bu nedenle aldırış etmedim neden olduğu hakkında bilgi sahibi değildim.Ancak şimdi yaşadığım durum daha ileri boyutta hiç bir uyarıcı etken yokken sürekli cinsel uyarılma hissini yaşıyorum boşalacakmış gibi hissediyorum otobüsde otururken veya endişeye kapıldığım durumlarda daha çok artış gösteriyor gün boyu ataklar yaşıyorum sanki boşalıcakmış gibi bir his geliyor ancak yalancı boşalma hissi 3 ay önce özel laboratuvara iş başvurusu için idrar testi yaptırmıştım Lökosit pozitif (+++) eritrosit pozitif (++) bunun sonucunda hekime başvurdum idrar kültürü istedi üreme olmadı. Akabinde testisde mantar şikayetim oluştu mantar ilacını kullandım yan etki olarak ürtiker oluştu enjeksiyon ve alerji ilacıyla bundan kurtuldum.Ancak kaşıntı şikayetim devam ettiğinden dolayı mantar kremini devamlı kullanmaya devam ediyordum Yaşamış olduğum sıkıntı hakkında aydınlatıcı bilgi verebilir misiniz yol gösterebilir misiniz şimdiden çok teşekkürlerimi sunuyorum.

0
2 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (2)

İdrarda kanama ve iltihap var. Muayene olmanız ve bazı tetkiklerin yapılması gerekir. Randevu alarak gelirseniz yardımcı olurum.

8 Kasım 2021 14:31
KH
Soru Sahibi

Hocam merhabalar verdiğininiz cevap için teşekkür ederim. Pozitif çıkan sonuçlardan sonra hemen muayene olmaya gittim ve idrar kültürü testi yaptırdım üreme olmadı.İdrarı bekletme ihtimallarinden dolayı sonuçların o şekilde pozitif olabileceği bilgisi aktarıldı. Benim sürekli cinsel uyarı rahatsızlığım mantar hastalığından ve aşırı kullandığım mantar kreminden oluşabilir mi çünkü testis bölgesi fazla hassaslaştı ve kırmızı damar şeklinde şekiller oluştu

10 Kasım 2021 15:01

Hayır, ilgisi yok. Daha sık boşalmanızı öneririm.

10 Kasım 2021 15:46
Doç. Dr. Ali Nejat Eğilmez
Doç. Dr. Ali Nejat Eğilmez Üroloji

Yazar toplam 6243 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
böbrek sancisi Doç. Dr. Ali Nejat Eğilmez
Testis Yanması Doç. Dr. Ali Nejat Eğilmez
böbrek agrisi Doç. Dr. Ali Nejat Eğilmez
Sifiliz ve uretrit Doç. Dr. Ali Nejat Eğilmez
Ereksiyon kaybı Doç. Dr. Ali Nejat Eğilmez
Üroloji İle İlgili Diğer Uzmanlar
Facebook Twitter Instagram Youtube