YO
Soru Sahibi
26 Aralık 2018 23:58

Stres heyecan

Benim sıkıntım strese ve heyecana bağlı mide bulantısı kusma ve sürekli tuvalete çıkma bunun çözümü nedir ? Ben dışarı çıkamıyorum pek fazla bu yüzden çıkacağım zamanda mesela dışarı çıkacağım zaman yemek yemiyorum tuvaletim gelmesin diye yardımcı olabilir misiniz ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, sözünü ettiğiniz belirtiler özellikle anksiyete bozuklukları, obsesif kompulsif bozukluk, fobiler gibi bir çok farklı hastalıktan kaynaklı olabilir. Anlaşılması için psikiyatrik muayene ve takip gerekmektedir. Söz konusu bozukluklar ve belirtilerin uygun ilaç ve davranış tedavileri ile çözümü mümkün olabilmektedir.

6 Ocak 2019 14:31