ÖG
Soru Sahibi
19 Eylül 2021 22:30

Spermde katı parçalar

Merhaba hocam 2 yıldır kronık prostatit hastasıyım yanma agrı hepsı geçti ama spermdeki sarı sarı küp şeklinde parçalar geçmiyor sperm degerlerım ıyı eşim hamile bu durum canımı cok sıkıyor boşalırken zevk alamıyorum libido cok zayıf semen kültüründe üreme olmuyor ama semende pcr yaptırdım entrokok cıktı ne yapmam gerek hocam benım seminel veziküller buyuk cıkıyor pelvik mr da

1 cevap
Cevaplar (1)

ESWT şok dalga tedavisi denenebilir prostat kanallarını açmak için

20 Eylül 2021 17:28