SH
Soru Sahibi
29 Nisan 2024 03:01

Sosyal fobi tremoru

Hocam iyi günler çocukluktan beri insanlar içinde elim titriyor sorun fiziksel değil 33 yaşındayım sosyal fobi sorun ama psikolojik tedaviler terapi + paxera 60 işe yaramadı dideral 2x0.5 mysoline 1x0.5 birlikte yazdı nörolog o da kesmedi.Birisinin önünde imza atarken yazı yazarken tepsiden çay alırken masada ortadan yemek alırken bazen önümden yemek yerken bile bir anda titreme geliyor titreme kesici bir tedavi yok mu hocam bunlar dışında botoks akupunktur akıllı ses ötesi tedavileri duydum esansiyel tremor için sosyal fobi tremorunda da işe yarama şansı var mı?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Fatma Ece Çetin
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

TAKDİR EDERSİNİZ Kİ BAHSETTİĞİNİZ TABLO KOMPLİKE. MEDİKAL TEDAVİLER YANINDA MUTLAKA PSİKOTERAPİ VE BAZI TERAPİ TEKNİKLERİNİ ÇALIŞMANIZI ÖNERİRİM. BU NEDENLE DE PSİKİYATRİ VE NÖROLOJİ HEKİMLERİNDE BERABERCE İLERLEMENİZİ ÖNERİRİM. GEÇMİŞ OLSUN.

3 Mayıs 2024 15:28