S
Soru Sahibi
19 Kasım 2006 00:00

son birkaç gündür sürekli kalp çarpıntısı ve heyecan hissediyorum bunun dış

son birkaç gündür sürekli kalp çarpıntısı ve heyecan hissediyorum bunun dışında herşey normal sosyal ilişkiler ve günlük yaşam aktiviteleri.bu çarpıntı uyumamı engelliyor ve sebebi uzun zaman önce olmuş bir olayı hala kafama takmam bunuda biliyorum. çözümsüz bir durum düşünüp çözemedim ve vücudum bu tepkiyi verdi galiba. teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

bu durmunuz bir tur panik atak, tam bir panik atak yasamayip hastaligin yamaclarinda kaliyorsunuz, yine de ilerleyip ciddi bir hastalığa donusmemesi icin tedavi olmalisiniz.

20 Kasım 2006 00:00