YA
Soru Sahibi
14 Kasım 2017 15:33

Somatik bozukluk

Merhaba bircok uzman doktorla gorusmeme ragmen kalbimde organik bir bozuklgun olmadigini ekstrasistol yani kalp teklemesi gibi bir durumun psikilojik oldugunu soyluyorlar. Psikolog tedavisiyle asamadim. Bu konuda yardimci olabilecek var midir? Tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)

Aslı hanım merhaba. doktorlar sorununuz organik değil psikolojik demiş. öyleyse psikolojik yardım almalısınız. Aldığınız psikolojik tedavinin süresi, etkisi, yöntemi, tekniği, yaşam koşullarınız, uzmanla olan ilişkinizin niteliği gibi birçok etken bulunmaktadır. yaşadığınız duygusal sorunlar bedensel sorunlara yol açabilir. bu nedenle öncelikle duygusal sorunları çözmeyi amaçlamak gerekir. Birçok sorun çözülebilir, sizinkiler de çözülebilir. Beni arayın veya buradan numaranızı gönderin biz arayalım.

15 Kasım 2017 13:14