GO
Soru Sahibi
6 Kasım 2019 21:42

Sol Omuz ağrısı

Merhaba. Benim omuzda 5-6 senedir aralıklarla ağrı oluyor ve koluma doğru iniyor. mr ı çektirmistim onun sonucunu göndersem bana bir açıklama yapabilir misiniz?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar öncelikle geçmiş olsun sizi değerlendirmeden net bi sonuç söylemek mümkün değil tabii ki...Yine de mr fotoğraflarınızı *** *** ** numarasına watsaap tan ulaştırabilirseniz bi tahmin yürütebiliriz ve aynı numaradan randevu alıp hastalığınız hakkında danışıp bilgi alabilirsiniz...Geçmiş olsun

7 Kasım 2019 09:30