3 Şubat 2013 22:13

SOL KOLDA SIZI

4 AY ÖNCE SOL KOL AĞRISINDAN KARDİYOLOJİYE GİDİP EKG, EKO, EFOR YAPTIRMAMA RAĞMEN AYNI ŞİKAYETLERLE 2 GÜN ÖNCE TEKRAR GİTTİM EKO, EFOR, EKG ÇEKİLDİ KALPLE İLGİLİ SORUN GÖRÜLMEDİ. DOKTOR BEY BANA EFOR SIRASINDA GÖĞSÜNDE AĞRI OLDUMU DEDİ. ACABA BUNDAN KASTI GÖĞÜS BÖLGESİNDE GENİŞ BİR BÖLGEDE BASKILAYICI YAYILAN BİR AĞRIYI KASTEDEREKMİ BUNU SORDU BANA. EĞER BÖYLEYSE BÖYLE BİR SIKINTIM OLMADI. VE OLMADI DEDİM. FAKAT KAFAMA ŞU TAKILDI ONU SÖYLEMEDİM. VÜCUDA YELEK GİYMEDEN TAKILAN ELEKTROTLARDAN TAKILDI VÜCUDUMA ORTA KABURGANIN ALTI MİDENİN ÜST BÖLÜMÜNE TAKILAN ELEKTROT ALTINDA 5-10 SANİYE KADAR PARMAK UCU KADAR AĞRI GİBİ OLDU GEÇTİ. YALNIZ BEN BUNU SÖYLEMEDİM. ACABA BU ÖNEMLİ BİŞEY OLSAYDI EFOR SONUCUNDA GÖZÜKÜRMÜYDÜSÖYLEMEME RAĞMEN. EFORDA SONUNA KADAR KOŞTUM KİLOM 98.. EFORDA BİLE PANİK HALİNDEYDİM. ACABA AĞRIM OLURMU DİYE HEP DÜŞÜNDÜM. EVHAMLI BİR YAPIM VAR. ARA ARA SOL KOLDA BAZEN SPORLA BAZEN HAREKETLE BAZEN KOL HAREKETLERİYLE 10 SANİYELİK SIZILAR OLMAKTA ÇOK ENDİŞELİYİM TAVSİYENİZ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Cevabınız...gecmis olsun.Bahsettiginiz agri kalp agrisi degil.eforla solunum kaslarinin yorulmasina bali bir agri.yasiniz genc,yapilan testler normal bu nedenle endiselenmeyin..bu konuda korkulariniz nedeniyle takintilar olusmus olabilir.bununla ilgili olarak bir psikologtan yardim alabilirsiniz.

4 Şubat 2013 22:27