23 Mart 2013 11:57

KOLESTEROL

HOCAM SAYGILAR BOYLE FAYDALI HIZMETINIZ ICIN TESEKKURLER EVVELKI CEVABINIZ ICIN TESEKKURLER ESIMIN YENI TAHLIL SONUCLARINI SIZIN DEGERLI GORUSUNUZE SUNACAM LDL 132 HDL 54 TRIG 168 T KOLEST 235 HBAC1 5,5 HGB 11,5 DIGER HEMOGRAM DEMIER DEMIR BAGLAMA ORANI NORMAL KOLESTEROL ILACI OLARAK ZOKOR 10 LUK ALIYORDU 3 AYDA 184 TEN 132E DUSTU DEVAM ETSINMI YOKSA KESSINMI BASKA ONERINIZ YOKMU AYRICA TVDE CIKAN PROF CANAN EFENDIGILIN ONERISI KONUSUNDA NE DUSUNUYORSUNUZ SİZİN GIBI DEGERLI HOCALARIN AKSINE YAGLI YEYIN DIYOR NE DERSINIZ BENIM T KOLES 232 LDL 149 HDL 52 TRIG 150 BENIM DE ZOKOR ICME DURUMUM OLABILIRMI AYRICA TVDE GOZTERILEN PANAX TAKVIYESI YULAF COBANCOKERTYEN VE GINSENGTEEN OLUSUYORMIS SIZIN GORUSUNUZ NE DAMAR ACICIYMIS ONERINIZ ICIN TESEKKURLER

1 cevap
Cevaplar (1)

Gecmis olsun.Esiniz zocor kullanmaya devam etsin,sizin degerleriniz iyi gerek yok o nedenle.Panax tamamen bir kandirmacadir.Canan hanim ise hakli oldugu kisimlar olmasina ragmen cok iddiali bir soylem icindedir.Herseyden yiyin ama az yiyin...

1 Mayıs 2013 14:31