ag
Soru Sahibi
4 Mart 2013 12:18

kapak hastalığı

bademcik iltihabı ve bununla birlikte ateşten dolayı oluşan kalp kapağı çökmem var.sürekli şişen bir bademcik sorunum var vücutdumun direnci düşük.bunun için bademcik ameliyatı mı olmalıyım yoksa koruyucu hap kullanmalımıyım.İmuneks ilacım var kalp için bu bitkisel ilacın zararı olurmu ve kullanmamı önerirseniz ne sıklıkla nasıl kullanmalıyım şimdiden teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

Gecmis olsun.Tekrarlayan bademcik iltihabi varsa mutlaka ameliyat olmalisini.Koruyucu ilaclarin faydasi olmaz.zor bir ameliyat degildir

1 Mayıs 2013 14:25