r
Soru Sahibi
22 Ocak 2013 14:14

sol göğüs altında arada bıçak gibi saplanan kir acı var son 3 gündür

sol göğüs altında bıçak gibi saplanan acı var son 3gündür ayrıca midemde ülsr ve safra yoğunluğum var tedavi görüyorum safra kesesi ameliyatı oldum geçen sene hiper tansiyonum var ilaç kullanıyorum 48 yaşında yım acil cevap bekliyorum tşk

1 cevap
Cevaplar (1)

Rabia hanim,gecmis olsun.Tarif ettiginiz agri tipik bir kalp agrisi gibi durmuyor.Reflu ile ilgili veya kas agrisi olabilir.Ancak yasiniz ve hipertansif olmaniz nedeni ile bir efor testi yapilmasi icin kardiyoloji bolumune basvurmanizi oneririm.

24 Ocak 2013 19:45