YM
Soru Sahibi
12 Temmuz 2021 12:35

Sol diz mr sonucu

Hocam iyi günler Sol diz mr sonucu şöyle raporlanmış ACL devamlılığı izlenmekte olup,internal sinyal intensitesi artmıştır. Retropatellar alanda sıvı artışı izlendi. Geri kalan herşey normal ve doğal görünümde diyor yardımcı okursanız sevinirim hocam kolay gelsin

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Ahmet Küçük
Beyin ve Sinir Cerrahisi

diz bölgesi beyin ve sinir cerrahlarının çalışma alanlarının dışında kalmaktadır. bir ortopedist veya fizik tedavi uzmanı meslektaşımızla görüşmenizi tavsiye ederim.geçmiş olsun.

14 Temmuz 2021 09:22