KG
Soru Sahibi
16 Ekim 2009 19:22

slm hocam benimki enfeksiyonik bişey galiba dermatoloji yokbusitede size ya

slm hocam benimki enfeksiyonik bişey galiba dermatoloji yokbusitede size yazıyorum.benim dudağımın içinde yaklaşık bir aydr 3 güne bir baloncukşeklinde yara çıkyove bu yara patlamadan geçmek ilmiyo.ben aft olduğunu düşünerek dahiliyeye gttm doktor bana aft patlamaz dedi.beni cildiyeye yönlendrdi gtmedim ama korkuyorum kötüçıkarsa diye.bana yardımcı olurmusunuz

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Derviş Tosun
Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji

muhtemelen aft iyileşip tekrar çıktığı için aklınıza gelen kanser gibi kötü şeyler! olduğunu düşünmüyorum. dermatoloji enfeksiyon ya da KBB uzmanına gösterebilirsiniz .nedeni açsından tetkik gerekir.

21 Ekim 2009 17:35