İB
Soru Sahibi
19 Mart 2011 13:58

slm hocam benim si ze bir sorum olacaktı benim 2 senedir kol bilegimde fıt

slm hocam benim si ze bir sorum olacaktı benim 2 senedir kol bilegimde fıtık var birde sinir sıkışması var ve çok agrı yapıyor yani günlük işlerimi zor yapıyorum 6 ay önce doktora gittim filim cekildi alac verildi ama sonuc alamadım birde ilaclar nezamana kadar kulanılması gerekiyor çocuklarım da var onlarla ilgilenmem gerekiyor yani kısaca hayatımı etkiliyor bana cevap verirseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

geçmiş olsun burhanbey, kullandığınız ilaçlar sadece semptomatiktir. esas sorun çözülmezse tekrarlayacaktır. bileğinizdeki sinir sıkışması için mobilizasyon ve bantlama teknikleri uygulanabilir. bunların ilaçlardan daha faydası olacaktır. manuel terapi ve bantlama tekniğini bilen bir fizyoterapsitleietişime geçerseniz daha iyi olacaktır.

20 Mart 2011 16:01