ÖC
Soru Sahibi
10 Kasım 2009 00:10

Slm doktor bey,benim problemim bas dönmesi,bundan 2 yil önce mr cektirmisti

Slm doktor bey,benim problemim bas dönmesi,bundan 2 yil önce mr cektirmistim,hersey yolundaydi.Fakat yaklasik 1yildir daha cok regli dönemlerimde ortaya cikan bas dönmelerim var,birkac saniye sürüyor ama tekrarliyor ve o sirada bacaklarimda halsizlikde hissediyorum,bu aralar daha fazla olmaya basladi ayrica regli dönemi disinda da tekrarliyor.Eger cevap verirseniz cok mutlu olurum.Doktora gitmeyi düsünüyorum ama Almanyadayim Türk doktorlarina daha güveniyorum,fikrinizi alamak istedim,tesekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Aytekin Akyüz
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

adet dönemlerinde tüm vücutta olduğu gibi kulaktaki yarımdaire kanallarında da sıvı birikmesi- ödem oluyor ve dönmeyi tetiliyor ama tek neden değil tabiki işitme probleminiz yoksailaç ve egzersizle rahatlarsınız

10 Kasım 2009 11:42