.E
Soru Sahibi
4 Eylül 2019 13:17

Sivilce izleri

Merhaba, size danışabilmek için cerrahpaşa hastanesine gittim fakat artık orada hasta bakmıyormuşsunuz. Beşiktaştaki muayenehanede hastalarla siz mi ilgileniyorsunuz ayrıca yoğun sivilce izleri için ne önerirsiniz ve bu tedavinin ücreti ve süresi ortalama ne kadar sürer?

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun. Evet hastalara ben bakıyorum. Aşağıdaki tlf numarasından randevu alabilirsiniz. Doç. Dr. Zekayi Kutlubay Özel Levent Polikliniği *** *** ** *** *** ** Adres: Aytar caddesi, Aydın sokak, Fırat iş merkezi 1. Levent, İstanbul Instagram:drzekayikutlubay

4 Eylül 2019 21:07