EE
Soru Sahibi
2 Mart 2020 15:39

Sistoskopi sonrası

Hocam Merhaba , İdrar sonrası kanama nedeni ile çarşamba günü sistoskopi oldum. İdrar yolunun başlangıcında bir darlık varmış , müdahale edilip traşlandı. 2 gün sonda ile kaldıktan sonra taburcu edildim. Yanlız sanki idrar yolumun arka tarafında bir şişkinlik var. Ve çok az bir idrar akıntısı geliyor. Aynı zamanda idrardan sonra çok hafif kanama var. Bunlar normal mi ? Bir de dikkat etmem gereken bir husus var mıdır hocam ? Saygı ve sevgilerimle..

1 cevap
Cevaplar (1)

İdrar kanalı delinmiş olabilir. Ameliyatı yapan doktorunuzla görüşmeniz gerekir.

2 Mart 2020 15:45