BG
Soru Sahibi
7 Ağustos 2009 14:47

sırtımda bir seneden beri beze var fakat küçüktü birazbüyüdü doktora göster

sırtımda bir seneden beri beze var fakat küçüktü birazbüyüdü doktora gösterdim boyutları 15,11mm herhangi kötü bişey olmadığını söylediler yağ bezesiymiş isterseniz alalım dedi doktorum bana ağrı sızı yapmıyor fakat etrafımdan bir kaç kişi gözümü korkuttu test yapmadan aldırma diye sizce ne yapmalıyım

1 cevap
Cevaplar (1)

Bezede büyüme olursa almanı öneririm. Bunun tahlilide bezenin alınıp patolojiye gönderilmesidir.

7 Ağustos 2009 16:09