SK
Soru Sahibi
8 Nisan 2021 22:49

Sırt ağrısı

Hocam devamlı sırt ağrım var. Bazen sırtımın sağ tarafına bazen sol tarafına vuruyor. Bazen şiddetleniyor o zamanlarda göğüs bölgemde ve sanki midemde ağrı batma gibi bir his oluyor.Fzk dok. Romatizma bulgusu var diyor. Beyin cerrahı fıtık diyor. bir başka beyin dok. Kıkırdak yirtiği da var gibi dedi. Bu ağrımın ilk aylarında çekildiğim mr var. size görünmek isterim. Benim teşhisimi netlestirebilirmiyiz? Ne olur bana yardımcı olun bir yol gösterin. 2 senedir bu ağrı beni sonunda çıldırtacak. En azından benim neyim var bilmek istiyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Hasan Üçüncü
Beyin ve Sinir Cerrahisi

FİLMLERİNİZE BAKMAK VE SİZİ MUAYENE ETMEK İÇİN POLİKLİNİĞİMİZE GELİNİZ

4 Haziran 2021 16:08