31 Ocak 2013 10:00

SİNİRLENMEK

HOCAM İYİ AKŞAMLAR. HOCAM BAZI ŞİKAYETLERİMDEN DOLAYI KARDİYOLOJİYE GİDİP KALP İLGLİ TETKİKLERİMİ YAPTIRDIM.(EKO, EKG, EFOR, TAHLİL) SONUÇ OLARAK KALPLE İLGİLİ SORUNA RASTLANMADI. SİZE SORMAK İSTEDİĞİM ŞU. GEÇEN GÜN BİRİYLE UFAK BİR KAVGAMIZ OLDU HALİYLE KAVGA ESNASINDA SİNİRLENİYORSUNUZ. TAM BU ESNADA HAFİF NEFES DARLIĞI VE SANKİ KALPTE SIKIŞMA OLUYOMUŞ GİBİ HİSSETTİM VE BUNLAR 30- 40 SANİYE SONRA YATIŞINCA GEÇTİ.ACABA BU DURUM NORMAL BİR DURUMMUDUR. YANİ VÜCUDMUZUN TEPKİSİMDİR. YOKSA KALP KAYNAKLI BİR SIKINTIMI. KALPLE İLGİLİ TETKİKLERİM YAPTIRMAMA RAĞMEN KORKUYORUM. SİNİRSEL OLAYLAR BU TARZ ŞEYLER YAPAR MI? (BU ARADA YAŞIM 30) SİNİRLENME ANINDA KALPTE NEFSTE BU TARZ HİSSEDİLEN DUYGULAR NORMALŞEYLER Mİ. BENDE AYRICA HASTALIK HASTASI DERLER YA ÖYLE BİR DURUMDA MEVCUT. CAVABINIZ VE TAVSİYELERİNİZ İÇİN ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

1 cevap
Cevaplar (1)

geçmiş olsun.vücudunuzun verdiği bu tepki normaldir.ancak özellikle öfke kontrolünde sıkıntı yaşayan insanlarda bu tepki çok fazla ve rahatsız edici olur.kardiyolojik tetkikler normalse,yaşınızda genç bence endişe etmenize gerek yok.ancak anksiyete kontrolü için bir psikolog'dan yardım alabilrsiniz.

31 Ocak 2013 11:46