TM
Soru Sahibi
20 Eylül 2014 20:40

Sıkıntı basması

Öncelikle iyi çalışmalar hocam .. Hocam beni akşamları inanılmaz bi şekilde sıkıntı basıyor gündüzleri hiçbir şey yok ama akşam olunca sıkıntı ateş basıyor kalkıyorum bi iki hava alıyorum geçiyor oturamıyorum fizyolojik olarak tüm tahlillerime baktırdım ve hepsi temiz çıktı benim ne yapmam gerek _?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba; Akşamları sende psikolojik olarak etkide bulunan ancak farketmediğin bir durum yaşanıyor ya da yaşanmış olabilir... ancak bunun nedeninin ne olacağını şu an kestirmek güç... mutlu günler...

23 Eylül 2014 09:37