AM
Soru Sahibi
11 Aralık 2018 17:53

SIK İDRARA ÇIKMA

Merhabalar hocam 24 yaşındayım(bekarım) ve birden çok doktora gittim.Şikayetim şu günde en az 10 defa tuvalete çıkıyorum ayaklarım ve diz kapaklarım kışın özellikle üşüyor elimden geldiğince dikkat ediyorum ama durum aynı.Yani şöyle diyim cafede otururken 1 saatte 3 defa giderim en azından.Birçok ilaçta kullandım ama aynı durum.En son marmara pendikte bir doktor mesane kapasiten dar dedi.Tbc kültürü,arb üç günlük,tofranil bunları 3 yıl önce marmaradaki doktor yazmıştı bazı nedenlerden dolayı tadaviyi yarım bırakmak zorunda kaldım.Şimdi ne yapmalıyım hiç bilmiyorum artık canıma tak etti herde tuvalet arıyorum.Yardımcı olursanız çok memnun olurum hocam.İyi günler

1 cevap
Cevaplar (1)

Mesane kapasiteniz küçük ise aşırı aktif mesane niz var ise ilaç tedavilerine cevap alamamış iseniz mesaneye botoks enjeksiyonu yapılabilir bizimle temasa geçiniz

17 Aralık 2018 21:27