CE
Soru Sahibi
23 Temmuz 2020 00:39

Ses teli felci

Mrb hocam ses tellerimin ikisi felçli muayenize gelmek istiyorum.Randevuleriniz görüntülenemiyo hocam nasıl ulaşabilirim size cevab verirseniz memnun olurum hayırlı akşamlar hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Necati Enver
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Çok geçmiş olsun. Buradan doğrudan numara veremiyorum ama benim ismim soyismimden oluşan websiteme girdiğinizde “Ses Polikliniği” randevusu almak için telefon numarası paylaşılıyor oradan ulaşabilirsiniz. Alternatif yol MHRSden randevu almak ama o çok daha meşakkatli olur sizin için.

23 Temmuz 2020 12:18