CE
Soru Sahibi
5 Temmuz 2020 13:40

Ses teli felci

24 Haz 2020 Çar 14:58 tarihinde ELBİRE COŞKUN <elbirec@gmail.com> şunu yazdı: Mrb hocam 2008 de iyi huylu troid ameliyatı oldum ondan sonra sesimin 100 /50 sini kaybettim ve nefes sıkışması başladı 2020 ocak ayında nefes şikayetiyle hastane gittim iki tellerimin felç olduğunu söyleyip trekostomi açtılar 6 ay iyileşme süresi var demişler di şuan 6 ayim  oldu ve hareket yok ikisinde lazerle ameliyat edip kanundan kurtulursun   ama bu seferde sesin kaybetme durumun olucak dediler  hocam telefon la konuşma şansımız varmı randevuyle ulaşamadım lütfen hocam cevab verirmisiniz çok tesekur ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Necati Enver
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Merhabalar, Elbire Hnaım geçmiş olsun.Telefonla iletişim kurma şansımız yok ne yazık ki. Bir süredir yurtdışındaydım. Randevularım için 15 Temmuzdan itibaren websitemde bulunan telefonu arayabilirsiniz. Ya da yine websitemdeki İletişim bölümünden ulaşabilirsiniz bana. Umarım size bir şekilde yardımcı olabiliriz İyi günler

5 Temmuz 2020 16:17