şn
Soru Sahibi
12 Aralık 2018 13:42

sertleşme sorunu

Merhaba hoçam 46 yaşındayım kalp kapaklarım 15 yıl önce değişti düzenli olarak comadin aldakton cordaron beloc kullanıyorum sertleşme problemi baş gösterdi üroloji doktoru 5 mg cialis isimli ilacı tavsiye etti kullandım bir süre faydası oldu şimdi herhangi bir etki yapmıyor ilacı kullanınca burun kanaması yapıyor comadin kullandığım için zararı olur mu sertleşme problemi için ne tavsiye edersiniz.

1 cevap
Cevaplar (1)

üroloji doktorunuzla görüşüp ilacın dozunu ayarlatabilirsiniz.

12 Aralık 2018 14:04