ka
Soru Sahibi
18 Aralık 2020 10:15

Sertleşme bozukluğu

Hocam merhaba ben 29 yaşındayım 6 yıllık evliyim son bir yıldır aralıklı olarak sertleşme problemi yaşıyorum kan değerlerim normal çıkıyo.sorunum büyük ihtimalle psikolojik bana destek olması için sizce levitra..lifta..cialis ten hangisinden kaç dozluk olanı kullanmam lazım ve nekadar süre kullanmalıyım...

3 cevap
Cevaplar (3)

Lifta veya cialis 5 mg olandan günde birkez alınabilir süreklilik sağlar. Levitra hızlı etki gösterir hergün değil ama birliktelik öncesi alınabilir.

18 Aralık 2020 10:20
ka
Soru Sahibi

En etkilisi hangisi peki?

25 Aralık 2020 19:43

Hepsi etkili süreleri mekaniamaları farklı. Kişinin durumuna före tercihler uygun ilaç kullanılır

25 Aralık 2020 21:17
ka
Soru Sahibi

Hocam cialisin 5mg olanını 1 haftadır kullanıyorum ama pek bi etkisi olmadı tahlillerimin hepsi normal total testesteron 4ng çıktı ne yapmalıyım dozajımı arttırmalıyım yoksa ilacımı değistirmeliyim...

28 Aralık 2020 09:38

5mg alalım hergün birliktelik öncesinde (1,5-2 saat) 2 tablet yani 10 mg alalım

30 Aralık 2020 10:10