şh
Soru Sahibi
3 Temmuz 2017 16:15

şema terapi ve diğerleri

merhaba... ebeveynleri tarafından küçükken babaanneye bakması için tekedilen sonra ilkokul çağlarında yanlarına alınan bir arkadaşım. için yardım almak istiyoruz. uygulanacak yöntemler ve zaman çizelgesi hakkında . ayrıntılı bilgi alabilir miyim ? en az kaç seans ve süre terapi alması gerekiyor ? kendisini size yönlendirmek istiyorum bu konuda ona doyurucu açıklama yapmak istiyorum

1 cevap
Cevaplar (1)

Hasan bey merhaba, Yazdıklarınızdan arkadaşınızın neler yaşadığı anlaşılıyor ama bunun onu nasıl etkilediği, hangi sorun için yardım almak istediğiniz anlaşılmıyor. Psikoterapide ne kadar süreceğini önceden kestirmek her zaman mümkün olmayabilir. Görüşme sıklığı ve süresi ilk görüşmeden itibaren danışanla birlikte belirlenir. Ben haftada 5 gün 10-18 arası çalışıyorum. Saygılar

5 Temmuz 2017 13:47