KS
Soru Sahibi
11 Ağustos 2020 00:20

Sedef Hastalığı

Berna hocam 21 yaşındayım ve yaklaşık 10 senedir sedefle mücadele veriyorum gerçekten denemediğim yol kalmadı denebilir ve her tedavi başlangıcında geçecek merak etme densede bir türlü kurtulamadım gerçekten işe yarar diyorsanız bi muayene olmak isterim lütfen tatmin edici bir cevap verin hocam.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Sedef sizinle ömür boyu baki. arada artar arada azalır. çeşitli tedaviler bulunmaktadır ve tedavinin amacı o anda var olan hastalık belirtilerini kontrol altına almaktır. randevu için: Doç. Dr. Berna Aksoy Muayenehanesi Yenişehir mah. Demokrasi cad. Çınar sok. No: 21-2 İzmit - Kocaeli Tel: *** *** ** ve GSM: *** *** ** iyi günler

2 Eylül 2020 10:16