ST
Soru Sahibi
4 Ağustos 2009 19:40

SAYIN HOCAM Bende anal fissür var bu nedenle bir çok ilaç kullandım ve her

SAYIN HOCAM Bende anal fissür var bu nedenle bir çok ilaç kullandım ve herhangi bir faydasını görmedim fakat anal fissür tedavisinde yeni bir tedavi şekli olan kimyasal sfinktere tomi de (gliseril trinitrat) içeren RECTOGESİC MERHEM adlı yeni bir ilacın türkiyeye getirildiğini ve yurtdışında oldukca fazla miktarda kullanıldığını ve anal fissürde çok iyi sonuçları olduğu söyleniyor sizce bu ürünü kullanmalımıyım ve bu ürün hakkında bir bilginiz varmı

1 cevap
Cevaplar (1)

Anal fissürde gliseril trinitrat tedaviside kullanılabilir, bunu yanında botox tedaviside mevcut. Ama asıl olan kabızlık varsa onu düzeltmektir. Kronikleşen vakalarda cerrahi tedavide öneriyoruz. Bu ürün bazı kişilerde başağrısı yapabilir ona dikkat etmek lazım, tabiki kullanılabilir.

7 Ağustos 2009 16:07