GT
Soru Sahibi
6 Nisan 2011 00:24

Sayin dr.Bey;dr.rahim de yara oldugunu ve yakilmasini istedi.Smear sonucu t

Sayin dr.Bey;dr.rahim de yara oldugunu ve yakilmasini istedi.Smear sonucu temiz geldi.Lazerle yakti.57 yasindayim.Karnimda bir dolgunlukve sanki mesanem doluda agirlik yapiyor asagi dogru gibi anlatamadigim bir his var.Yakma isleminden sonra bu tarz sikayetler olabilirmi.Estrofem hap ve haftada 1 de vagifem fitil verdi.fitili 1 kere kullandim henuz.Bu ifade edemedigim rahatsiz edici karnimdaki his ilaclarin mi yan etksi acaba diyede dusunuyorum.Bilgilerinize cok ihtiyacim var.yAKTIRMASAMIYDIM ACABA DIYORUM.iNSAALLAH KISA SUREDE CEVAP VEREBILIRSINIZ DE BENDE HUZUR BULABILIRIM,SAYGILAR.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Levent M. Şentürk
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Bu ilaclar bu sikayetlere sebep olmaz. Sizi tedavi eden doktora en yakin zamanda muracaat edin ve tekrar kontorlden gecin. Eger her sey normalse idrar yollarinda bir enfeksiyon olabilir. Ama mutlaka doktorunuza gidiniz.

6 Nisan 2011 20:37