EF
Soru Sahibi
25 Kasım 2009 23:40

Sayın doktor, sol kulağımda 1-2 haftadır hafif su şırıltısı gibi ses geliyo

Sayın doktor, sol kulağımda 1-2 haftadır hafif su şırıltısı gibi ses geliyor. Sebebi hakkında bilginiz var mı?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Şenol Civelek
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Bir çok sebebi olabilir enfeksiyon olabilir,östaki borusu tıkanıklığı olabilir,iç kulakla ilgili olabilir.Mutlaka KBB uzmanın görmesi gerekmekte.. Geçmiş olsun

26 Kasım 2009 11:08