PD
Soru Sahibi
23 Ocak 2012 18:13

mrb hocam benim şikayetim 3 günden beri kafam anlım gözcevrelerim burnum co

mrb hocam benim şikayetim 3 günden beri kafam anlım gözcevrelerim burnum cok agrıyor asagı egıldıgımdede cok agrı oluyor siddetli bir agrım var kafam kesilip atılsa anca öyle kurtulurum agrıdan bunlar neden oluyor hocam.cvbınızı beklıyorum cokk tesekkur ederım sımdıden

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Şenol Civelek
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Anlattiginiz durum sinuzit olma ihtimalinin cok yuksek oldugunu gosteriyor. Bence en kisa zamanda bir kbb uzmanina gorunup tedavinizin duzenlenmesi yonundedir.

23 Ocak 2012 20:00