KA
Soru Sahibi
29 Kasım 2019 01:28

Sarkık beze

Hocam merhaba şuan 27 yaşındayım yıllardır belki 7 8 yıldır sağ yurtalığımın altında sarkık fındık büyüklüğünde bir sertlik. VAr ama halen ağrı acı vs hiç birşey toktur. İlk başlarda ufaktı ama daha sonrada büyüdü öylece kaldı merak edip doktora gitmedim sizce bu nedir. Hiç bir şekilde sancı acı ağrı birşey yapmıyor Önemlimidir. Bir sorun teşkil edermi. Cevap için teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Yağ bezesi olma ihtimali yüksek Sizin için bir risk doğurmaz ancak kendiliğinden de geçmez Alınmasında fayda var Geçmiş olsun

4 Aralık 2019 16:23