CA
Soru Sahibi
15 Kasım 2020 23:43

Sağ memede kanlı akıntı

Sağ memede kanlı akıntı çekilen emar sonucu,sağ meme areola düzlemi iç kadran da ciltte fokal kontarslanma alanı, inferiorundaki duktuslarda en geniş yerinde 3mm çapa ulaşan dilatasyon ve duktus konturlarinda kontarslanma alanları. Dilete duktuslar posteriorunda düzensiz konturlu kitle lezyonu lezyon spesifik US ile kontrolü ve histopatolojik tanısı önerilir yazıyor korkulacak kadar kötü mü sizce çok endiselendim teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Gamze Kızıltan
Genel Cerrahi , Meme Cerrahisi

aynur hanım, risk faktörleri, muayene bulguları ve tetkik sonuçlarınızı birlikte değerlendirmekte fayda var. süt kanalları içerisinde bir sıkıntı olabilir. bu durumda hastaneye muayeneye gelirseniz daha doğru olur. geçmiş olsun

16 Kasım 2020 09:45