BE
Soru Sahibi
5 Aralık 2018 14:00

Sağ kalça kemiği duzlesme

Hocam cengiz bakan bey aracılığıyla sizinle iletişime geçiyorum 52 yaşım sağ kalça kireçlenmesi ve erime dendi ve şu an çok sizi var atağında sağ bende filimler yok onlar hastanede sistemde alımı gelmem gerekir sizlere kolay gelsin iyi çalışmalar dileklerimle .. ERDAL BİÇER.

2 cevap
Cevaplar (2)

merhabalar geçmiş olsun, sorunuz nedir?

10 Aralık 2018 14:20
BE
Soru Sahibi

Sorunum sağ bacağı da kalçadan ayak bileğine kadar kemikler siziliyor uyuyamıyorum ayağım kaldıramıyorum kalça kemiği kireçleme ve çürüme başlangıcı deniyor

10 Aralık 2018 14:54

Manuel terapi etkili olabilir fakat değerlendirme yapmak gerekli

27 Aralık 2018 15:02

Manuel terapi etkili olabilir fakat değerlendirme yapmak gerekli

27 Aralık 2018 15:02