TU
Soru Sahibi
23 Ağustos 2010 23:08

sağ göğsümde bu yıl mart ayında sızı hissetmeye başladım. Önce şişkinlik gi

sağ göğsümde bu yıl mart ayında sızı hissetmeye başladım. Önce şişkinlik gibiydi doktura gittim kitle var, alınması gerekiyor dedi,aldırdım. patolojide hastalığın adı granülmatöz mastit olarak tanımladılar. ameliyat yeri bir ayda iyileşti. yaradan örnek aldılar üreme olmadı yazıyor. ben 14 yıl önce verem geçirmiştim.verem ile ilgili deri testi yaptılar pozitif çıktı.Şimdi göğsümge iltihaplı kitle oluşmuş doktorum bu sefer göğsün 4/1ni alacak ve verem değilse kortizon tedavisi. yapacak doğrumu

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ali Hızır Arpat
Göğüs Cerrahisi

Meme operasyonu olmadan önce göğüs hastalıkları uzmanı ile görüşmenizi uygun görürüz. Hoşça kalın.

24 Ağustos 2010 09:35