KH
Soru Sahibi
27 Haziran 2014 16:01

Sağ ayakta ağrı

Merhaba , yaklaşık 6 aydır pilates ve yoga derslerine katılıyorum. Sağ ayağımda belden topuk arkasına kadar içten çeken bir ağrı oluştu . Sanki içinde ip çekiliyor gibi. Geçen hafta ortopedi bölümüne gittiğimde kaslarda ödem oluşmuş olabilir spor hekimliğine başvurmamı tavsiye ettiler.Kas gevşetici hap ve merhemlerle kullanınca azalıyor fakat bırakınca yine başlıyor. Sporu da bırakmak istemiyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Tolga Saka
Spor Hekimliği

Merhaba, muayenesiz yorum yapmam zor. Basit kas spazmından piriformis sendromuna kadar birçok sebepten kaynaklanabilir.

30 Haziran 2014 14:24