AB
Soru Sahibi
12 Nisan 2016 16:41

Bel Fıtığı ve Basketbol

Merhaba doktor bey.14 yaşındayım. 2015 yılının Ağustos ayında yatak kaldırdım ve birkaç gün sonra belimde ağrılar oluşmaya başladı hastaneye gittiğimde sadece kas gevsetici ve ağrı kesici vererek beni gönderdiler. Birkaç gün önce mr çekildi ve bugün öğrendim ki bel fıtığım varmış ve bel fıtığı basketbol oynamaya engelmiş. Basketbol benim hayatım diyebilirim. Bu duruma çok üzüldüm. Bel fıtığının tedavisi hakkında biraz araştırma yaptım ve bir forum sitesinde bir hastanın spor hekimine başvurduğunu ve olumlu sonuç aldığını gördüm. Şuanda rahatlıkla basketbol oynayabiliyormuş. Siz bana ne önerirsiniz? Gerekirse randevu alabilirim. Teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Tolga Saka
Spor Hekimliği

Muayene yapmadan yorum yapabileceğim bir durum değil. Bezmialem VÜ Spor Hekimliği polikliniği randevusu alabilirsin.

18 Nisan 2016 15:40