14 Şubat 2020 17:05

safra sorunu mideden gelen biber gazı :(

saframda camur tas polip varmıs.agrım yok.hazımsızlık var.yediklerim midemde duruyor.uzun saatler aclık hissim olusmuyor. midemden gırtlagıma burnuma biber gazı geri geliyor resmen.kurutuyor yakıyor.bunu safradaki bu sorun yapar mı? ve bu gaz cene altımdaki tükürük bezlerimi yakmıs şişirmiş durumda:( canımı yakmaktalar.yemek sonrası bilhassa cok yanıyorlar..yemekten sonra karnıma oksijen dolduramıyorum.nefes alsam da karnıma dolmuyor oksijen.....safra bunları yapar mı?(ben de rotor syndrome var bil ler hep yuksek bu nedenle acaba saglıklılara gore farklı şikayetler yapıyor olabilir mi safra kese bende?) tesekkurler.

2 cevap
Cevaplar (2)

Geçmiş olsun safra yolları hastalıkları bunları yapabilir.

16 Şubat 2020 22:27
Soru Sahibi

Hocam bu biber gazi yakmasi durumunu siz daha once duydunuz mu safra kesesi hastasindan. Ben resmen yaniyor bogazim bu biber gazindan...ona göre ben safra kesemi gelip size aldiricam.bir senedir çekmekteyim.

16 Şubat 2020 22:49

Ameliyattan önce safra yollarınızın ve yemek borusu, mide, barsak sisteminizin ayrıntılı bir incelemesi gerekiyor. Ben veya herhengi bir cerrah arkadaşım sizin için ereken inceleme ve tedaviyi yapacaktır.

19 Şubat 2020 09:12