YG
Soru Sahibi
11 Mayıs 2019 23:28

Safra ameliyatı sonrası

Hocam 10 gün evvel kapalı safra ameliyatı oldum. Son bir kaç gündür geceleri bir bardak su içerek geçen bir mide yanması ile uyanıyorum. Tıpkı safra ameliyatı olmadan evvel ki bir yanma idi bu. Gerçi o zaman sırta da vuran bir ağrı vardı. Acaba şuan ve hep gece yaşadığım mide yanması neden olabilir

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun, Ameliyatınız henüz çok yeni, size endoskopik inceleme yapmakta yarar var. Bunun için ameliyatınızı yapan hekim ile temas kurmanız iyi olur. Saygılar.

24 Mayıs 2019 09:08