16 Ocak 2021 21:15

Saç dökülmesi

Merhabalar 26 yaşındayım. 1 ay kadar önce ensemde saçlarımın döküldüğünü farkettim . Sanki kökünden kırılmış gibi 1-2nm saçlar var ama bazı yerlerinde hiç yok bir dermatoloji uzmanına gittim bana momecon %0.1 losyon verdi ancak dökülen bölge daha da büyüdü köklerinde kırmızı lekeler ve hafif kabartılar var. Kaşıntı da oluyor. Dökülmeden öncede kaşıntı oluyordu küçük kabuklanmalar oluyordu bende kaşırken o kabukları kopartıyordum. Hipotriodi ve FMF var ve 50mg euthrox ve kolşisin kullanıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun Randevu için Özel Levent Polikliniği ‭*** *** **‬ *** *** ** Aytar caddesi Aydın sokak Fırat iş merkezi Daire:10 1. Levent İstanbul

17 Ocak 2021 12:40