KS
Soru Sahibi
29 Mayıs 2018 09:00

Roacuttane kullanımı sırasında gebelik

Merhaba doktor bey. 8aydır kullanıyordum.7 ay 40mg kullandım son ay 20 mg kullanmaya başlamıştım. Ama gebe kaldım. Kürtajda kararsızım. Siz sivilce tedavisi sırasında gebe kalınan ve doğan bir bebeğe şahit oldunuz mu. Nasıl bir sıkıntı gelişebilir bebekte. Bilgilendirebilir misiniz. İyi günler

1 cevap
Cevaplar (1)

bu konuda kritik doz degeri soz konusu yani fetuse zarar verecek doz veya vermeyecek doz gibi bu konuda ayrintili bilgi almak icin kadim dogumcunuz ile yuz yuze gorusunuz

29 Mayıs 2018 09:42