db
Soru Sahibi
23 Aralık 2018 01:45

Roaccutane

Hocam merhabalar ben roaccutane tedavisi görüyorum sivilcem az ilk ay 40 mg kullandım kolesterol 278 oldu bir ayda sora 20 mg düşürdük bu seferde alt ast 50 civarlarında ama ben 40 kullandığım zaman alt 15 ten 9 a düştü doz düşürdük alt artmaya başladı siz çok yüksek dozlar veriyorsunuz bu yan etkiler dozamı baglı siz karaciğer enzimler yükselenlerde nasıl bir yol izliyorsunuz acaba

1 cevap
Cevaplar (1)

doza bağlı değil ve bu dozlarla kaç yıl ilaç kullanırsanız kullanın sorununuz daha sonra nüksedecek

30 Aralık 2018 22:47