İA
Soru Sahibi
12 Eylül 2022 19:30

Roaccutane

Hocam kolay gelsin. 2 haftadır roaccutane 40mg kullanıyorum ancak son 3-4 gündür makatımda çok fazla kuruma oldu ve bu kuruma ile birlikte yeşil mukus gibi sıvı gelmeye başladı.Daha önce kalçamdan veya makatımdan her hangi bir sağlık sorunu yaşamamıştım. Bu büyük bir sorun olur mu, ilaca ara vermem gerekir mi yoksa farklı bir bölüme gidip farklı bir doktora mı görüşmem lazım, teşekkür ederim.

0
1 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (1)

Genel cerrahi uzmanına gitmeniz gerekiyor, ilaçla ilgili değil büyük ihtimalle. Geçmiş olsun

13 Eylül 2022 15:51
Uzm. Dr. Pınar Öztürk
Uzm. Dr. Pınar Öztürk Dermatoloji

Yazar toplam 25 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
Egzama Uzm. Dr. Pınar Öztürk
saç Uzm. Dr. Pınar Öztürk
Hocam bilgi almak Uzm. Dr. Pınar Öztürk
Cilt lekeleri Uzm. Dr. Pınar Öztürk
Roaccutane Uzm. Dr. Pınar Öztürk
Dermatoloji İle İlgili Diğer Uzmanlar
Facebook Twitter Instagram Youtube