SM
Soru Sahibi
16 Aralık 2013 19:05

rireptid 1mg

, 4 ay önce motorsiklet kazasından sonra beyin kanaması geçirdim aşırı sinirlilik ve kendine hakim alamama gibi şikayetlerimden ötürü doktorun yazmasıyla 'rileptid 1 mg' kullanmaya başladım akşam bir adet . (bunun yanında epixx500mg da kullanıyorum) 15 günden beri yürümeye başlarkan merdiven çıkarken göğsümde ağrı nefes alırken rahatsızlık ve sanki kalp çarpıntıdı gibi şeyler olmaya başladı, başlangıçta bahsettiğim asabiyet kalmadı ilacı mı bırakmayı düşünüyorum yan etkilerde de buna benzer şeyler yazdığı için tşkrler

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Kesinlikle bir nöroloji uzmanı veya psikiyatri uzmanı doktora muayene olmanızı tavsiye ediyorum. Sizin için en iyi tedavi sürecini planlayacaklardır. Geçmiş olsun

18 Aralık 2013 03:42