BS
Soru Sahibi
13 Ekim 2020 16:49

Rahimsarkmasi

Hocam saygilar esimde rahim sarkmasi var sikayetleri var bel agrisi bacaklara vuran agri idraryollari iltihabi bu hastaligin gunumuzde tedavisi nasil oluyor hayati yehlikesi varmi gobek altinda agirlik sanki dusecek bir sey hissi oluyor

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Başak Baksu
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Perinatoloji - Riskli Gebelikler

Rahim sarkmasının dereceleri var. hasta muayene edilmeden yapılacaklar belirlenemez.

15 Ekim 2020 14:38