as
Soru Sahibi
23 Ağustos 2013 14:32

rahim kanseri

Doktor bey merhaba.Size yazmamın nedeni.Annem 72 yaşında bundan iki ay önce rahim ameliyatı oldu bulgaristanda.Fakat fıtık dıye gıttı şikayetinden rahım kanseri oldugunu görmüşler ve ameliyat etmişler hastane tam teşekküllü olmadıgı için içinde epey kitleler kalmiş .Şuan PET BT yaptırgım ve kesin bir ameliyat daha deniyo yaşı itibariyle kaldırabılırmı ne yapmalıyım

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Macit Arvas
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

Büyük ihtimalle yumurtalık kanser dir düşüncesindeyim Tekrar dfğerlendirip ameliyati gerekebilir yaş önemli değil.

30 Ağustos 2013 10:35